Bezmaksas radošas sociālas gleznošanas nodarbības

sif-kras-eezBiedrība „ERFOLG” aicina piedalīties

projekta „Iedvesmo paaudzi” ( līguma numurs 2013.EEZ/PP/1/MIC/070/036 )

BEZMAKSAS radošās sociālās gleznošanas nodarbībās jau 18.maijā!

soc.gleznTev būs iespēja nostiprināt komunikatīvās, saskarsmes prasmes un iemaņas, izkopjot izjūtas un emocijas ar krāsu palīdzību un prasmi runāt par tām, stiprināt prasmi izprast un sajust cilvēkus bez vārdu palīdzības; apgūt prasmi izvairīties no konfliktsituācijas, atrisināt problēmsituācijas  dialoga veidā.

Kopā paredzētas 20 nodarbības, kuras vadīs pieredzējusi nodarbību vadītāja  Oksana Markova.  Katra nodarbība ilgs 2 akadēmiskās stundas.

soc.glezn 2Mērķauditorija: jaunieši (18 – 30 gadi) un cilvēki vecumā no 50 līdz 70 gadiem. Katram dalībniekam tiks atrasta individuāla pieeja, ņemot vērā viņa vecumu un veselības stāvokli.

Tā ir iespēja satikt dažādus cilvēkus, lai  kopā labi pavadītu laiku!

Dalības noteikumi:

Dalībai ir jāaizpilda anketa. Anketu var saņemt, nosūtot pieprasījumu ar norādi „Projekts– Iedvesmo paaudzi” uz e-pastu: erfolg@inbox.lv, erfolg_biedriba@outlook.com.

Pasteidzies! Vietu skaits ir ierobežots!

Biedrība „ERFOLG”
Adrese: Cietokšņa iela 44, Daugavpils
Tеlefons: 20371892, 65420019
erfolg@inbox.lv
www.erfolg.lv

www.sif.gov.lv   www.eeagrants.lv  www.eeagrants.org  Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.  Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība “ERFOLG”