Cirka maģiskā burvība aizrauj un pārstiedz bērnu skolas dalībniekus

Cirka maģiskā burvība aizrauj un pārsteidz bērnu skolas dalībniekus
Laika posmā no 05.08.2013.-09.08.2013.

biedrībā „ERFOLG” norisinājās maģiskā, aizraujoša, burvības pilnā, vasaras bērnu CIRKA SKOLA.

 

 

 

Cirka skolas laikā bērni aktīvi piedalījās dāžādās aktivitātēs, kuras bija cieši saistītas ar cirku. Skolas aktivitātes veiksmīgi veicināja dažādu vecumposmu bērnu savstarpējo saskarsmi. Katru rītu bērni guva jaunas vācu valodas zināšanas, kas bija saistītas ar cirku.
Bērni veidoja jautras maskas, spēlēja jautras spēles un veica akrobatiskus vingrinājumus svaigā gaisā, kā arī bērniem bija doti daži uzdevumi, kuri bija jāsagatavo līdz skolas beigām, tie bija akrobātiskie vingrinājumi, deju un cirka priekšnesumi.

Katru dienu nedēļas garumā jaunie cirka mākslinieki paredzētajā laikā mēģināja un mācījās numuru kustības, strādāja ar tēliem, veidoja savu priekšnesumu lai cirka skolas beigās prezentēt savu cirka šova programmu.
Cirka skolas dalībnieki veidoja arī cirka tērpu elementus, viens no tiem bija konusveidīgā cepurīte no papīra, un jautras maskas, kuras vēlāk paši dekorēja.

Bet paralēli bērniem bija arī citas aktivitātes un ekskursijas.
Bērni apmeklēja Latgales zoodārzu, kur iepazinās ar dažādiem rāpuļiem, vardēm, pērtiķiem, čuskām. Pāvēroja to uzvedību, dzīvesveidu un apkārtējo vidi, kurā uzturas katrs zoodārza iemītnieks.

Biedrība „Erfolg” ļoti aktīvi darbojas bērnu neformālās izglītības sfērā, un katru gadalaiku rīko dažādas bērnu skolas. Un bērni ar prieku apmeklē šīs jautrās skolas. Esat mīļi gaidīti arī turpmāk!!! Uz drīzu tikšanos.

Bērnu vasaras „Cirka skola” tika organizēta ar Vācijas Federatīvās Republikas Federālās iekšlietu ministrijas atbalstu