Svētā Mārtiņa diena

logo_youth_erfolgmartinDienaKatru gadu 11.novembrī Latvijā tiek svinēta Lāčplēša diena. Vācijā šī diena ir veltīta Svētajam Mārtiņam. 2014.gada 11.novembrī Eiropas brīvprātīgās biedrībā ERFOLG organizēja radošo darbnīcu, kā arī kopā ar radošās darbnīcas apmeklētājiem un biedrības ERFOLG pārstāvjiem piedalījās pilsētas rīkotajā lāpu gājienā ar svecēm, lukturīšiem un lāpām.

Pasākums sākās ar radošo darbnīcu plkst. 15.00. Tā kā gan Vācijā, gan Latvijā šajā dienā dalībnieki gājienā piedalās ar svecēm, lukturīšiem, lāpām, biedrības ERFOLG pārstāvji organizēja visiem interesentiem radošo darbnīcu lukturīšu izveidošanai.

martinDiena1Pēc radošās darbnīcas, tās dalībnieki un biedrības ERFOLG pārstāvji devās piedalīties pilsētas gājienā. Pēc svētku gājiena visi interesenti atgriezās biedrības ERFOLG telpās, kur viņiem bija iespēja iepazīties ar Sv. Mārtiņa svētkiem Vācijā, iepazīstoties ar iepriekš sagatavoto prezentāciju, kā arī ar šīs dienas tradīcijām Vācijā. Viesiem bija arī iespēja nogaršot tradicionālos Sv. Mārtiņa dienas ēdienus. Pasākuma noslēgumā biedrības ansamblis Lorelei nodziedāja vācu dziesmas.

 

Biedrība „ERFOLG”

Adrese: Cietokšņa iela 44, Daugavpils

Tālr.: 65420019, 20371892

www.erfolg.lv, erfolg@inbox.lv