„ERFOLG” atbalsta bērnu mākslas fantāzijas

logo+2„ERFOLG” atbalsta bērnu mākslas fantāzijas

Vasarā biedrībā

„Erfolg” norisinājās jautra, aizraujoša, piedzīvojumu pilna vasaras bērnu

„Prāsmīgo rociņu skola”.

127Šīs divas nedēļas bērni veica dažādas jautras aktivitātes kas bija saistītas ar dabas aizsardzību. Kā arī tika veidotas dažādas kompozīcijas no dažādiem materiāliem, no pudelēm, no sulu paciņām u.c. tika izveidota sapņu pilsētiņa.

Katru dienu no paša rīta bērni izpaudās radoši, zīmēja, līmēja,  tad spēles formā apguva nelielu vācu valodas kursu, kas bija saistīts ar dabu, dzīvniekiem un krāsām. Vēlāk tiem bija iespēja izveidot nelielas pārsteigumu dāvanas saviem tuviniekiem un draugiem. Bērni gāja pārgājienā, kā arī tiem bija jauka 128iespēja pavadīt laiku pie ezera, Stropu ezera pludmalē bērni aktīvi izklaidējās, spēlēja dažādas atraktīvās spēles, peldējās ezerā. Citā dienā bērni izbaudīja aizraujošu braucienu karietē, kuru pārvaldīja kučieris. Kā arī bērni apmeklēja Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju, viesojās Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, kur jaunajiem māksliniekiem bija iespēja pārādīt savas gleznotāju spējas. Katru dienu bērni spēlēja attīstošas spēles, veidoja dažādas papīru skulptūras, zīmējumu no krītiņiem ar karstā gaisa palīdzību un daudz ko citu. Kā arī dejoja un dziedāja. Pati aizraujošākā bērniem likās ekskursija uz Daugavpils Māla Centru kur viņi
129uzzināja daudz ko jaunu par mālu, par māla apstrādi,   par tā īpatnībām, un pat izveidoja savu māla figūru galeriju, ko saņēma dāvanā piemiņai par šo ekskursiju.

Biedrība „Erfolg” ļoti aktīvi darbojas bērnu neformālās izglītības sfērā, un katru gadalaiku rīko dažādas bērnu skolas. Un bērni ar prieku apmeklē šīs jautrās skolas, un šī vasara nav izņēmums. Tāpēc esat mīļi gaidīti arī turpmāk!!! Uz drīzu tikšanos.

Bērnu vasaras „Prāsmīgo rociņu skola” tika organizēta sadarbībā ar Vācijas Federatīvās Republikas federālo iekšlietu ministriju.

131130

 Biedrība „Erfolg”

Adrese: Cietokšņa iela 44, Daugavpils

Tel: 20371892, 65420019

erfolg@inbox.lv

www.erfolg.lv