Eiropas Brīvprātīgais darbs

image002Biedrība „ERFOLG” aicina aktīvus jauniešus piedalīties starptautiskajā projektā „Eiropas Brīvprātīgais darbs”

Gribi aizbraukt uz ārzemēm, iepazīties ar tās valsts dzīvi, kultūru un cilvēkiem? Tad mēs gaidām Tevi! Biedrība „ERFOLG“ darbojas kā nosūtītājorganizācija (NO), kas akreditēta brīvprātīgo nosūtīšanai Eiropas Brīvprātīgajā darba programmā (EBD).

Brīvprātīgais darbs ir visā pasaulē atzīts veids, kā sniegt ieguldījumu cita cilvēka vai visas sabiedrības kopējā labuma veicināšanā. Brīvprātīgais darbs sniedz iespēju būt sabiedriski aktīvam, iepazīt sevi un pasauli, līdzdarboties dažādos projektos, parādīt savus talantus un prasmes, īstenot idejas, tā gūstot jaunu pieredzi, zināšanas un jaunus draugus. Un labā ziņa tā, ka brīvprātīgo darbu var veikt jebkurš, arī Tu!

Programmas mērķis ir veicināt starpkultūru dialogu un jauniešu mobilitāti, veidojot aktīvu, sociāli atbildīgu, Eiropas pilsoņu sabiedrību un vienlaikus nodrošināt jauniešiem personīgo un profesionālo izaugsmi. Tā ir iespēja mācīties tiem, kuri labprātāk mācās darot, veiksmīgāk apgūst prasmes caur sajūtām un personīgo pieredzi, un it īpaši tiem, kuri nevēlās vai nespēj iekļauties vispārpieņemtos standartos un kuriem vajadzīga atšķirīga pieeja.

EBD var piedalīties jaunieši no 18 līdz 30 gadu vecumam (izņēmums, projektā var piedalīties jaunietis ar ierobežotām iespējām vecumā no 16 gadiem). Šo iespēju var izmantot tikai vienu reizi dzīvē. EBD savā ziņā ir kā neformālās izglītības universitāte, no kuras vēl neviens nav izkritis, jo pārbaudījumus tajā izveido un diplomu sev izsniedz Tu pats! Pie tam pieteikšanās un dalība EBD projektos brīvprātīgajam iz bez maksas!

Izmanto Eiropas brīvprātīga darba sniegtās iespējas, un mēs palīdzēsim tev to realizēt.

Sīkākā informācija www.jaunatne.gov.lv «Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra».

Zvaniet: 65420019, 20371892
Vai rakstiet: erfolg@inbox.lv www.erfolg.lv

Bookmark and Share