Fotoizstāde „Was ist für Dich Deutsch?”

Без имени

Fotoizstāde „Was ist für Dich Deutsch?” tika veiksmīgi organizēta Daugavpilī

Kafejnīcā „Luna” Daugavpilī tika organizēta fotoizstādes “Was ist für Dich Deutsch?” prezentācija. Izstādē tika prezentētas jauniešu projekta “Photo Baltic Project” ietvaros uzņemtas 50 fotogrāfijas. Projekts ir pirmais kopīgais Baltijas vācu kultūras biedrību projekts. Daugavpilī projektu organizēja Daugavpils vācu biedrība „ERFOLG” un Latvijas Vācu savienība ar Vācijas Starptautisko attiecību institūta atbalstu.

Fotogrāfiju autori ir dažāda vecuma cilvēki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kas savās bildēs attēlo personīgās ar vācu valodu, kultūru un vāciski runājošām valstīm saistītās asociācijas. Katrai fotogrāfijai ir savs autora komentārs. Pavisam kopā konkursa ietvaros tika iesūtītas vairāk par 100 fotogrāfijām no 48 dažādiem autoriem. Žūrijai nebija vienkārši izvēlēties labākos darbus. Vērtēšanas laikā tika ņemta vērā fotogrāfiju kvalitāte, oriģinalitāte un autoru radošums, kā arī komentārs. Īpaši radoši izrādījās konkursa dalībnieki no Igaunijas. Fotogrāfi no Latvijas atsūtīja brīnišķīgas fotogrāfijas no ceļojumiem uz vāciski runājošām valstīm, kā arī darbus, kuros ir attēlots Latvijas vācu kultūrmantojums.

Uz izstādes atklāšanu ieradās fotokonkursa dalībnieki no Daugavpils un visi tie, kurus interesē fotomāksla. Atklājot izstādi, biedrības ERFOLG priekšsēdētāja Olga Jesse pastāstīja par projektu un piedāvāja visiem klātesošiem pārbaudīt savu erudīciju, atbildot uz jautājumiem par Vāciju. Labāko darbu autori saņēma vērtīgas balvas, kā arī piemiņas balvas saņēma arī viserudītākie izstādes apmeklētāji.

Izstādi varēs apskatīt līdz 30.04.2016. Aicinām visus interesentus novērtēt izstādes darbus.

DSC01340

Biedrība ERFOLG

Cietokšņa iela 44, Daugavpils
LV-5401, Latvija
Tālr.: 65420019, 20371892
erfolg@inbox.lv
www.erfolg.lv