Norisinājās futbola spēle starp Erfolga komandu un Eiropas komandu

13.augustā norisinājās futbola spēle starp Erfolga komandu un Eiropas komandu. Eiropas komandas sastāvēja no jauniešiem no Spānijas, Rumānijas, Bulgārijas, Lietuvas un Latvijas. Futbola spēlē varēja piedalīties visi ieinteresētie, neatkarīgi no dzimuma un vecuma.

Futbols ir vācu nacionālais sporta veids, tādēļ biedrība „Erfolg” to popularizē. Biedrība organizē šāda veida futbola spēli jau ne pirmo reizi. Tā jau ir kļuvusi par tradīciju.

Spēles rezultāts – 8:1! Uzvarēja Eiropas komanda. Viņi cītīgi gatavojās spēlei. Pāris reizes spēlēja savā starpā, iesildījās. Viņi kļuva par īstu komandu, un tas palīdzēja viņiem vinnēt. Komandas kapteinis, Ļubomirs Domušievs (Lyubomir Domuschiev, Bulgārija) tika atzīts par labāko spēlētāju. Viņš ļoti gribēja vinnēt un tieši tādēļ viņiem tas izdevās. Eiropas komandā bija arī viena meitene, kura lieliski aizsargāja vārtus no uzbrukuma.

Erfolga komanda arī spēlēja labi, viņiem pietrūka tikai komandas gara, jo viņi pirmo reizi spēlēja šādā sastāvā. No Erfolga komandas par labāko spēlētāju tika atzīts Andrejs Misjuns. Daudzi komandas dalībnieki bija diezgan jauni un iesācēji šajā spēlē.

Pārējie eiropieši, kā arī citi skatītāji fanoja par abām komandām. Kliedza saukļus, rādīja plakātus un kratīja ar pomponiem. Pārtraukuma laikā jaunieši no Eiropas nodemonstrēja enerģisku deju.

Pēc spēles labākiem spēlētājiem tika uzdāvināti piemiņas krekli un visiem spēlētājiem – medaļas. Visi kopā uzņēma bildes piemiņai par šo dienu. Erfolga komanda devās uz „Čili picu” atzīmēt un apspriest spēli, bet Eiropas komanda atzīmēja uzvaru atvadu vakarā, jo jau 14.augustā jaunieši brauca mājās.

Spēle norisinājās, pateicoties Vācijas Federatīvās Republikas Iekšlietu ministrijai.

 

Bundes_logo

dsc06291 dsc06305 dsc06217 dsc06248 dsc06252 dsc06253 dsc06277dsc06257 dsc06256 dsc06286