Rumānija uzņem semināra “Step out your mind, animate your life!” dalībniekus

Rumānija uzņem semināra “Step out your mind, animate your life!” dalībniekus.

image001

No 23. novembra līdz 1. decembrim , Buštenē, Rumānijā projekta ietvaros “Youth in action” notika starptautisks apmācības seminārs “Step out your mind, animate your life!”.

No 23. novembra līdz 1. decembrim , Buštenē, Rumānijā projekta ietvaros “Youth in action” notika apmācības seminārs “Step out your mind, animate your life!”, kurā piedalījās 24 cilvēki no septiņām valstīm – Armēnijas, Azerbaidžānas, Gruzijas, Latvijas, Spānijas, Rumānijas un Ukrainas.

Visas nedēļas garumā dalībnieki trenējās radošuma attīstīšanā, to sekmēja gan teorētisko prasmju un zināšanu apgūšana, gan daudzi praktiskie uzdevumi un uzmundrinošie „enerdžaizeri”. Visi projekta dalībnieki ļoti sadraudzējās un nodarbībās valdīja jautra un nepiespiesta atmosfēra, bet improvizācijas uzdevumi būtu Augstākās KVN līgas cienīgi. Programma bija ļoti plaša, piemēram, internacionālais vakars, kurā ieradās viesi – cita projekta dalībnieki, kas vienlaikus notika Buštenē. Mums izdevās organizēt īstu koncertu, kurā katra komanda pārstāvēja savu valsti. Bet tā nakts, kad tika stāstītas dažādu valstu pasakas! Un tās radošās nodarbības, kuru laikā tika veidots, meistarots un rotāts savām rokām!

image004image006

Lekcijas tika pasniegtas interesanti, kā arī vienmēr bija iespēja teorētiskās zināšanas nostiprināt praksē.

image008

Programmas noslēgumā tika organizēta  radošā laboratorija, kur grupām bija jāizstrādā un jāprezentē jauna apmācības metode. Tā bija īsta komandas darba,  personīga radošuma,  un personīgā darba pasniegšanas prasmes pārbaude. Rezultāti bija pārsteidzoši! Mums bija lieliski treneri – Roksana, Kristīne un Aleksandra – īstie profesionāļi, kuri dāvāja mums neskaitāmas idejas un dalījās savās zināšanās un pieredzē. Sabiedriskās organizācijas Artfusion projekts, neskatoties uz tās koordinatores Annas Marijas jaunību, bija lieliski organizēts, mēs iepazināmies ar brīnišķīgo rumāņu virtuvi, burvīgo tautas mūziku dzīvā izpildījumā un pat apmeklējām slaveno Drakulas pili Branē! (Atklāšu noslēpumu –  tā pavisam nav baisa, gluži otrādi, jauka un mājīga pils). Šķiršanās nebija gluži vienkārša. Visi uzrakstīja viens otram brīnišķīgus vārdus, kurus bija jāizlasa ceļā, un vēl vēstuli sev pašam, kuru mēs saņemsim pēc kāda laika. Gaidīsim ar nepacietību!

image010

Biedrība “Erfolg”

Cietokšņa iela 44, Daugavpils

Tel.: 20371892, 65420019

erfolg@inbox.lv

www.erfolg.lv


Bookmark and Share