Aicinām uz Zīmēšanas un gleznošanas kursa „Mākslinieku skola” darbu izstādes atklāšanu

                                                            Z:\Kopejie dokumenti\Darbinieki\Astrīda Leščinska\erfolga logo.pngS:\Kopējie dokumenti\Dokuments (Darbinieki)\Renāte Vilmane\Bērnu_skola\Новый рисунок (2).bmp

Aicinām uz Zīmēšanas un gleznošanas kursa „Mākslinieku skola” darbu izstādes atklāšanu

Zīmēšanas un gleznošanas kursa „Mākslinieku skola” darbu izstāde tiks atklāta 02.11.2017. plkst. 10.00 kafejnīcā „Vēsma”, pēc adreses Rīgas iela 49, Daugavpilī.
20171108_183002

Nodarbību kurss ilga no 12.09.2017. līdz 08.11.2017., tos apmeklēja liels skaits aktīvu cilvēku – 25 dalībnieki vecumā no 10 līdz 70 gadiem, kas vēlreiz apliecina, ka mākslā nepastāv ne vecuma, ne sociālās robežas. Nodarbības notika 2 reizes nedēļā, kopumā 30 stundas.

Nodarbības vadīja pieredzējusi tēlotājmākslas pasniedzēja Inga Vasiļjeva.

Kursu dalībnieki apguva visdažādākos tēlotājmākslas virzienus un tehnikas. Dalībnieki iepazinās ar proporcijas un harmonijas sajūtu zīmējumā, gaismas, perspektīvas un ēnas pielietošanu savos darbos, ar kompozīcijas likumiem (dinamika, ritms, kontrasts, darbs ar tēlu). Nodarbību laikā dalībnieki izmantoja dažādus materiālus savai radošuma izpausmei. Tika apgūtas dažādas mākslas tehnikas un mākslas žanri.
IMG_3010 (1)

Kursu laikā dalībnieki arī paplašināja savu zināšanu loku mākslas vēsturē. Tie iepazinās ar vācu mākslas darbiem, ka arī uzzināja daudz kā jauna par vācu kultūrmantojumu Daugavpilī. Piemēram vienā no nodarbībām dalībnieki iepazinās ar Vilhelmu Neimani, pirmo Daugavpils arhitektu, vairāku zinātnisko darbu autoru, kura darbi vel šodien nav zaudējuši aktualitāti.
IMG_2991 (1)

Projekta dalībnieki iepazinās ar dažādām gleznošanas tehnikām un tikās ar domubiedriem, attīstot savas radošās spējas un iemaņas.

Vizuālās mākslas kursi „Mākslinieku skola” tika organizēti projekta „Kultūras maratons-Vācija visām maņā” ietvaros ar Vācijas Federatīvās Republikas Iekšlietu ministrijas atbalstu.

Organizators: Biedrība „ERFOLG”

Biedrība „ERFOLG”

Adrese: Mihoelsa 7-1a, Daugavpils

Tel. 65420019, 20371892

e-pasts.: erfolg@inbox.lv www.erfolg.lv

Facebook: @erfolg.biedriba

www.erfolg.lv