Daugavpilī norisinājās iepriekšējās plānošanas vizīte starptautiskajam jauniešu apmaiņas projektam “Just Dance!”

No 27.06.17. līdz 30.06.17. Daugavpilī norisinājās iepriekšējās plānošanas vizīte jauniešu apmaiņas projektam par dejām „Just Dance!”. Projektu organizēs Kalupes pamatskolas atbalsta biedrība „Tilts” sadarbībā ar biedrību no Polijas „Pro patria et familia”, biedrību no Lietuvas„Vilkaviskio r. Graziskiu gimnazija” un vācu biedrību “Erfolg”. Projekts tiks realizēts ar programmas “Erasmus +” finansiālo atbalstu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Iepriekšējās plānošanas vizītē piedalījās divi dalībnieki no vietējās Kalupes biedrības un divi dalībnieki no Polijas. No Kalupes biedrības vizītē piedalījās Kalupes pamatskolas skolniece Rainita Zavadska un informātikas, deju skolotāja Karīna Bagijeva. Vizītes laikā dalībnieki iepazinās ar projekta plānu un aktivitātēm, notika projekta partnerorganizāciju iepazīšanās, izlozes, lai noskaidrotu kura valsts pirmā un kura pēc tam prezentēs savu kultūru, diskusijas par redzamības pasākumiem, logo izmantošanu, izvērtēšanas pasākumiem un citi svarīgi jautājumi. Viesi no Polijas iepazinās ar vietām, kur notiks projekta aktivitātes: viesnīcu „Erfolg”, biedrību „Erfolg”, kafejnīcu „Pasaules brīnumi”, jauniešu neformālās izglītības centru. Viesiem tika noorganizēta arī neliela iepazīšanās ekskursijas pa Daugavpils pilsētu, viesi apmeklēja Daugavpils baznīcu kalnu, poļu ģimnāziju, poļu biedrību „Promeņ”, kur noskatījās filmu par Daugavpils vēsturi. Savstarpēji, esot visiem kopā, tika izrunāti un pārrunāti visi svarīgie jautājumi, kas skar projektu. Sarunas par veiksmīgu projekta norisi, realizēšanu un izvērtēšanu. Savukārt, ar partnerorganizāciju no Lietuvas papildus tika organizētas saziņas aktivitātes.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jauniešu apmaiņa notiks Daugavpilī augusta sākumā. Jaunieši no Lietuvas, Polijas un Latvijas deviņu dienu garumā tiks iepazīstināti ar dažādiem deju stiliem, mēģinās paši iestudēt dejas, prezentēs savu kultūru, apmeklēs Daugavpils Teātra deju trupas mēģinājumu un piedalīsies Daugavpils pilsētas mēroga pasākumā 12. augustā, kas būs veltīts starptautiskai jauniešu dienai. Ar nepacietību gaidām projekta aktivitāšu sākumu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA