SPĒCĪGA ĢIMENE – LAIMĪGA TAUTA!

Mūsdienu „ātrajā” pasaulē ģimenēm nav tik daudz laika, lai kopā izklaidētos, bieži vien tiek aizmirsts, cik patīkami ir pavadīt laiku kopā. Projekta „SPĒCĪGA ĢIMENE – LAIMĪGA TAUTA!” ietvaros tiek sniegta iespēja Daugavpils iedzīvotājiem lietderīgi pavadīt laiku ar savam ģimenēm. Tika piedāvāti dažādi pasākumi un aktivitātes ģimenēm.

  1. Radošās darbnīcas. Gada laika biedrība organizēja dažādas radošās darbnīcas –Lieldienās, Patriotisko svētku darbnīca, kā arī Ziemassvētku darbnīcas un citas tematiskās darbnīcas.

Tika organizēti ģimenes galda spēļu vakari visa gada garumā.

  1. Piedalīšanās pilsētas pasākumos.
  • Notika dažādas stafetes un uzdevumi ģimenēm ar bērniem.
  • Dažādas radošās darbnīcas. Kopīgi veidojām origami, krāsojām zīmējumus, strādājām ar aplikācijas papīru, veidojām apsveikumu kartītes, pinām pīnes no diegiem, veidojām dažādus aksesuārus no otrreiz lietojamiem materiāliem.
  • Tika izveidots speciāls spēļu stūrītis, kur varēja spēlēt galda spēles. Spēlējām „Cirku”, „Riču raču”, „Nardi”, „Kuģu kaujas”, dambreti, „Domino”, bija arī radošas un attīstošas spēles pašiem mazākajiem.
  1. Citas aktivitātes.

Maija beigās jūnija sakumā Latvijā tika organizēta „Latvijas veselības nedēļa”, kuras ietvaros biedrība organizēja pārgājienu. Tā laikā tika popularizētas veselīga dzīvesveida idejas, veselīga ēdienu pagatavošana, kopumā biedrība dalībniekiem sniedza informāciju par to kā sevi uzturēt labā fiziskā formā.

Septembrī notika „Eiropas sporta nedēļa”. Nedēļas ietvaros organizējām sporta pasākumus.

  1. Bērnu nometne par aktīvu dzīvesveidu un veselīgu uzturu. Tika veidota dienas nometne bērniem. Nometnes laikā tika organizētas radošās darbnīcas, diskusijas, saliedēšanas un neformālās aktivitātes.
  2. Biedrības organizētās aktivitātes ģimenes izaugsmei, zināšanu un pieredzes iegūšanai:

Organizējām angļu valodas diskusijas klubu. Dalībniekiem bija iespēja uzlabot savas svešvalodu zināšanas iesaistoties diskusijās par sabiedrībā aktuālām tēmām. Neformālos apstākļos dalībnieki papildināja savu vārdu krājumu, iemācījās brīvāk komunicēt svešvalodā. Diskusijas klubs notika vienu reizi nedēļā.

Organizētajā projektā Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem un visiem interesentiem bija lieliska iespēja paplašināt savu redzesloku, tika iegūtas jaunas zināšanas, lietderīgi pavadīts brīvais laiks ar savām ģimenēm.

Projekta organizatori: Biedrība „Dagood Studio” sadarbībā ar organizāciju «Erfolg» . Projekts tika īstenots pateicoties Daugavpils domes Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonda atbalstam.