Vasaras skola bērniem „Upes fejas skola!”

logo+2Vasaras skola bērniem

„Upes fejas skola!”

10.06.13. – 21.06.13.

Ar prieku paziņojam, ka reģistrācija ir sākusies!

Biedrība “ERFOLG” ar Vācijas Federatīvās Republikas federālās iekšlietu ministrijas atbalstu organizē Vasaras skolu bērniem.

Šodien ūdens tiek uzskatīts par pašsaprotamu. Tāpēc svarīgi parādīt tīra ūdens vērtību un iemācīt saudzīgu attieksmi tā izlietošanai. Svaigs gaiss un tīrs ūdensgarantija veselībai. Vasaras skolaUpes fejas skola!” tā ir vienreizēja iespējaJūsu bērniem aktīvi pavadīt laiku un iegūt noderīgas zināšanaspar veselīgu dzīvesveidu.

Bērnu skola paplašinās Jūsu bērna redzesloku un dos nepieciešamās zināšanas par pareiza uztura principiem, par to kā attīra pilsētas ūdeni, kā saudzīgi izturēties pret dabas ūdens krātuvēm, kā arī skolas laikā Jūsu bērns pavadīs daudz laika svaigā gaisā, nodarbojoties ar dažādām aktivitātēm. Spēles formā skolas dalībnieki apgūs arī vācu valodu, īpaši leksiku, saistītu ar veselīgu dzīvesveidu. Vasaras skolas laikā Jūsu bērnus sagaida patīkami atpūtas momenti, piemēram, ekskursija uz ūdens kanālu un muzeja apmeklēšana, pastaigas dabā, kā arī radošās darbnīcas.

Mērķauditorija: bērni vecumā no 7 līdz 13 gadiem.
Laiks: 10.06.13. – 21.06.13. no 9:00-16:00 (strādājošiem vecākiem ir iespēja atvest savus bērnus agrāk, iepriekš vienojoties ar skolas organizatoriem).
Skolas norises vieta: Cietokšņa iela 44, biedrības „ERFOLG” telpās.
Dalības maksa: Ls 15 par vienu nedēļu (cenā iekļauts: izdales materiāli, ēdināšana, ekskursijas, suvenīri).
Programma:
Vasaras skola notiks no pirmdienas līdz piektdienai no 9.00 līdz 16.00. 12.00 paredzētas pusdienas. Programmā iekļauta arī vācu valodas apguve, radošās darbnīcas, pastaigas, informācija par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, spēles, ekskursijas uz ūdens kanālu un muzeju.

 

Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija,

jo vietu skaits ir ierobežots!