Vasaras skola bērniem „Prasmīgo rociņu skola!”

logo+2Vasaras skola bērniem

„Prasmīgo rociņu skola!”
08.07.13. – 19.07.13.

Ar prieku paziņojam, ka reģistrācija sākusies!

um_ruchkiBiedrība “ERFOLG” ar Vācijas Federatīvās Republikas federālās iekšlietu ministrijas atbalstu organizē Vasaras skolu bērniem.
Radošā darbība veicina intelekta attīstību, izpausmes prasmi un sociālo kompetenci. Tāpēc svarīgi no agra vecuma pieradināt bērnus mākslai un mācīt radoši izpausties. Daudz prieka nes paštaisītu darbiņu gatavošana.
Bērnu skola paplašinās Jūsu bērna redzesloku un dos nepieciešamās zināšanas kā savām 142rokām izveidot dāvanu mammai, tētim un draugam, iemācīs radīt jaunus neparastus priekšmetus no parastām lietām. Spēles formā skolas dalībnieki apgūs vācu valodu, īpaši leksiku, saistītu ar dekoratīviem materiāliem un tehnikām, formu un krāsām. Vasaras skolas laikā Jūsu bērnus sagaida patīkami atpūtas momenti, piemēram, ekskursijas, pastaigas dabā, kā arī radošās darbnīcas. Mūsu skolā mēs tāpat apvienosim mākslu, ekoloģiju un ekonomiju un iemācīsimies dot otru dzīvi vecām lietām.

Mērķauditorija: bērni vecumā no  7 līdz 13 gadiem.
Laiks: 08.07.13. – 19.07.13. no 9:00-16:00 (strādājošiem vecākiem ir iespēja atvest savus bērnus agrāk, iepriekš vienojoties ar skolas organizatoriem).
Skolas norises vieta: Cietokšņa iela 44, Biedrības „ERFOLG” telpās.
Dalības maksa: Ls 15 par vienu nedēļu (cenā iekļauts: izdales materiāli, ēdināšana, ekskursijas, suvenīri).
Programma:
Vasaras skola notiks no pirmdienas līdz piektdienai no 9.00 līdz 16.00. 12.00 paredzētas pusdienas. Programmā iekļauta vācu valodas apguve, radošās darbnīcas, ekskursijas, pastaigas, spēles.

Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija,

jo vietu skaits ir ierobežots!