Piespraudes veidošanas meistarklase no mūsu partneriem – CopyWash!

Piespraudes veidošanas meistarklase Daugavpils skolās

14. jūnijā mēs viesojāmies Daugavpils Centra vidusskolā un Daugavpils 16. vidusskolā. Šajās skolās šobrīd notiek vasaras nometnes bērniem. Mēs paskaidrojām bērniem kā darbojas piespraužu veidošanas prese, kā arī bērniem bija iespēja pašiem izveidot savas piespraudes dizainu.

Dažiem izdevās izveidot ļoti spilgtas un neparastas piespraudes, daži attēloja savus mīļākos varoņus, izveidoja piespraudes saviem vecākiem, vai arī uz piespraudes attēloja savu vārdu un skaisti to noformēja. Tie, kam nepatika savs dizains, varēja izvēlēties jau iepriekš sagatavotos dizainus ar dažādiem uzrakstiem, virtuļiem, kā arī populāro bērnu filmu un multfilmu varoņiem.

Kopumā bērni bija ļoti laimīgi par šādu iespēju. Viņi paši izveidoja tādas piespraudes, kuru vairāk nav nevienā pasaules malā, kā arī paši to savienoja kopā ar preses palīdzību.

Drīzumā mēs viesosimies arī Daugavpils Saskaņas pamatskolā un ceram, ka mūsu meistarklase arī tur priecēs bērnus!

Dizaina studija „CopyWash” piedāvā izbraukuma piespraužu radošo darbnīcu. Mūsu speciālisti ar savām iekārtām atbrauks pie jums uz skolu/ nometni/ pasākumu, pastāstīs par tipogrāfijas vēsturi un iemācīs veidot reklāmas suvenīrus (piespraudes). Garantējam dāvanas un labu noskaņojumu!

www.copywash.lv