Aicinām jauniešus piedalīties starptautiskā jauniešu apmaiņas projektā Daugavpilī!

Aicinām jauniešus piedalīties starptautiskā jauniešu apmaiņas projektā Daugavpilī!
word-image

Patīk aktīvs dzīvesveids, vēlies iepazīt citas kultūras un iegūt draugus no citām pasaules valstīm? Gribi pavadīt laiku lietderīgi, aktīvi un interesanti? Pievienojies! Lūdzam pieteikties jauniešus vecumā no 16 līdz 24 gadiem starptautiskā Erasmus+ projektā „Window to Europe”, kurš norisināsies no 25.maija līdz 3.jūnijam, Daugavpilī.

Projektā piedalīsies jaunieši no Latvijas, Armēnijas un Rumānijas (8 dalībnieki no katras valsts).

Projekta laikā tiks organizētas dažādas sporta aktivitātes, dejas un spēles. Tiks spēlēts futbols starp komandām, kuras veidos projekta dalībnieki un Daugavpils jaunieši. Dalībnieki iepazīs citas kultūras, prezentēs savas tradīcijas, kad būs arī iespēja nodegustēt pārējo valstu iecienītos ēdienus. Tāpat arī dalībnieki dosies ekskursijās un iesaistīsies publiskajos pasākumos, kur vadīs sevis veidotās meistarklases. Dalībniekiem projekta laikā paplašināsies zināšanu loks kultūru tradīciju jautājumā.

Projekta valoda: angļu.

Projekta ietvaros garantētas naktsmītnes viesnīcā Erfolg, tāpat arī visi pārējie materiāli tiks nodrošināti. Dalība projektā bezmaksas.

Projekta organizatori: organizācija „Daugavpils Street Culture” sadarbībā ar biedrību „Erfolg”, „Future in our hands” un organizāciju „Doinita Dance Studio”, projekts tapis pateicoties Eiropas Savienības finansējumam programmas Erasmus+ ietvaros.

Pieteikuma anketu dalībai projektā var aizpildīt līdz 20.maijam.

Par sīkāku informāciju var jautāt rakstot uz e-pastu: daugavpils_street@inbox.lv