Lieldienu skola

logo+4Lieldienu skola
41Kamēr bērniem bija pavasara brīvlaiks biedrība „ERFOLG” organizēja bērnu skolu, kurā piedalījās 20 bērni vecumā no 7 – 13 gadiem. „Četras valstis, viena tradīcija – Lieldienas” – šāds bija bērnu skolas nosaukums. Šajā bērnu skolā bērni iepazinās ar Lieldienu tradīcijām Portugālē, Gruzijā, Vācijā un Latvijā. Mācību stundas vadīja ne tikai bērnu skolas skolotāji, bet arī brīvprātīgie darbinieki no ārzemēm, tādā veidā tika izmantotas neformālās izglītības metodes, kuras tik ļoti patīk bērniem.

42Bērnu skolas laikā bērni apmeklēja Daugavpils teātri, kur viņiem tika parādītas teātra slēptākās vietas un stūrīši. Bērni kāpa uz skatuves, skaitīja dzejoļus un dziedāja dziesmas, gluži kā īsti mākslinieki. Savukārt bērnu bibliotēkā bērnu skolas dalībniekus sagaidīja ar jaunākajām grāmatām, dažādām izklaidēm un spēlē. Patīkams bija arī Daugavpils Māla mākslas centra apmeklējums, kur bērni tika uzņemti ar lielu prieku, viņiem tika parādīti dažādi meistaru darbi, kuri izgatavoti no māla un pats galvenais – meistarklase – katrs bērns izmantojot mālu pats sev pagatavoja dažādas figūras.

43Taču kā noslēguma pasākums bija Jēzus
Sirds baznīcas apmeklējums, kur bērni satika misionārus un draudzes prāvestu. Šīs vizītes laikā bērni uzzināja par Lieldienu nozīmi un tās īstajām tradīcijām.
Visas nedēļas garumā bērnu skolas laikā bērni piedalījās dažādās radošajās darbnīcās, teatriālās izrādēs un citās aktivitātēs, kuras vērstas uz bērnu pašattīstību

Autors: Marks Badalans

Biedrība „ERFOLG”
Adrese: Cietokšņa iela 44, Daugavpils
Telefons: 20371892, 65420019
erfolg@inbox.lv
www.erfolg.lv
Bookmark and Share