Projekta „Dance World” iepriekšējās plānošanas vizīte

 

logo_danceerfolg_erasmus_new

 

IMG_4001No 2015.gada 19. marta līdz 2015.gada 22.martam projekta „Dance World” ietvaros tika organizēta iepriekšplānošanas vizīte. Tās dalībnieki ieradās ceturtdienas vakarā, viņi bija noguruši no tālā ceļa un tika izmitināti viesnīcā, kur viņiem bija iespēja atpūsties. Dalībnieki pārstāvēja tādas organizācijas kā Orfeas A.M.K.E. (Grieķija), Genclik Organizasyonlari Dernegi (Turcija), Tmelnik O.S. (Čehijas Republika) un biedrību ERFOLG (Latvija).

IMG_4073Nākamajā dienā projekta dalībnieki tika iepazīstināti ar biedrības „Erfolg” darbību un prioritātēm, vēlāk arī viesi prezentēja savas pārstāvētās organizācijas. Pēc kafijas pauzes tika apspriests gaidāmā projekta aktivitāšu plāns. Pēc aktivitāšu plāna apspriešanas līderi iepazinās ar viesnīcu, kur projekta laikā dzīvos jaunieši, kā arī viņi tika iepazīstināti ar biedrības „Erfolg” telpām, kur notiks radošās aktivitātes. Iepriekšplānošanas vizītes laikā tika apspriesti dažāda veida jautājumi, kas ir saistīti ar veiksmīgu projekta īstenošanu, nepieciešamā dokumentācija, vīzas, ceļa biļešu iegāde, radošās darbnīcas, deju nodarbību norise, vieta utt.

IMG_3915IPV laikā tika secināts, ka grupu līderi jau ir piedalījušies dažādos projektos, tāpēc visi dalījās pieredzē un kopīgi apsprieda viņus interesējošos jautājumus. Pēc pusdienām dalībnieki tika iepazīstināti ar Daugavpils pilsētu, tās ievērojamākajām vietām (piem. Pilsētas vēsturiskais centrs).

Otrā IPV diena bija notikumu bagāta. IPV dalībnieki kopīgi sastādīja un parakstīja partnerības līgumu, kam sekoja tējas pauze.

IMG_3948Pēc pusdienām dalībnieki devās ekskursijā uz Daugavpils Cietoksni, kur iepazinās ar pilsētas kultūrvēsturisko mantojumu. Par spīti lietainajam laikam, IPV dalībniekiem ekskursija patika. Pēc ekskursijas dalībnieki devās uz viesnīcu, lai atpūstos un sakravātu mantas, jo agri no rīta viņiem bija jādodas prom. Iepriekšplānošanas vizīte beidzās, bet jaunie cilvēki turpina gatavoties projektam, lai pēc iespējas veiksmīgāk realizētu to.