Jauno literātu skola

logo-Jaunatne-DarbibaLiteratoru_skola

 

 

 

Biedrība „Daugavpils jauniešu savienība” ar Programmas „Jaunatne darbībā” atbalstu aicina Tevi piedalīties aizraujošās aktivitātēs projekta „Jauno literātu skola” ietvaros  !  

  • tumblr_m6a8vrdrZD1qetpw3o1_500Daugavpils Centrālajā parkā izveidosim un novietosim skapi grāmatu apmaiņai. Tev būs iespēja piedalīties grāmatu skapja izveidē un grāmatu izvēlē, ko vēlāk redzēs un izmantos pilsētas iedzīvotāji.

 

  • Daugavpils pilsētas autobusa un tramvjasimple-and-attractive-bus-stop-by-davison-architecture_1 pieturās līmēsim izprintētus dažādu grāmatu fragmentus literatūras popularizēšanai! Iedzīvotāji varēs lasīt fragmentus gaidot sabiedrisko

    transportu!  

  • _origin_10-blogi-Latvija-kuri-3Veidosim blogus! Gan individuālus blogus, gan kopējo blogu, kur publicēsim Jūsu stāstus, bildes, iespaidus un viedokļus!
  • Apmeklēsim Literāro darbu

prezentācijas Latgales   Centrālā 3(12)bibliotēkā!

  • Veidosim aplikācijas – „grāmatu par sevi”. Dažādos žanros un stilos Tev būs iespēja aprakstīs savas dzīves notikumus, rakstura īpašības utt. Kā arī veidosim „Jauno literātu skolas bibliotēku”, piemēram, stilizēta senatnes stilā.
  • Favorit-bildites-37-11Apmeklēsim bērnu žurnāla „Приветик”; studentu žurnāla „Lai Top” un Daugavpils pilsētas un novada avīzes “Latgales laiks” redakcijas un tiksimies ar rakstu autoriem!

Nāc un piedalies! Nepalaid garām iespēju radoši izpausties un sniegt ieguldījumu pilsētas attīstībā! Zvani un piesakies!  

 

Biedrība „Daugavpils jauniešu savienība   Adrese: Cietokšņa iela 44, Daugavpils Теlefons: 20371892, 65420019 jaunatnesav@inbox.lv