Veiksmīgi noslēdzās vasaras skola „Vasara, Saule, Saules stars”

erfolg_erasmus_newBundes_logo

 

Veiksmīgi noslēdzās vasaras etniskā bērnu skola

„Vasara, Saule, Saules stars”

 

Biedrība „ERFOLG” ar Vācijas Federatīvās Republikas Iekšlietu ministrijas atbalstu no 15.06.2015. līdz 19.06.2015., skolēnu vasaras brīvlaikā, organizēja vasaras etnisko bērnu skolu „Vasara, Saule, Saules stars”. Šajā bērnu skolā piedalījās 21 bērns vecumā no 6 līdz 13 gadiem.

DSC05289Vasaras skolas laikā bērniem bija iespēja apgūt pirmos vārdus un frāzes vācu valodā spēles formā, doties pastaigās un ekskursijās, piedalīties radošajās darbnīcās un uzzināt jaunu informāciju par vasaru un sauli.

Katra diena sākās plkst. 9.00 no rīta vingrošanas un vācu valodas nodarbības. Pēc vācu valodas nodarbībām tika organizētas radošās darbnīcas, kuru laikā bērniem bija iespēja veidot vasaras simboliku – sauli un citas ar to saistītas lietas, tika rādītas izzinošas prezentācijas par sauli un izzinošas multfilmas. Pēc kopīgām pusdienām bērni spēka pilni devās ekskursijās uz Latgales Zoodārzu, Dzīvnieku patversmi un Daugavpils Cietoksni. Apmeklējot Latgales Zoodārzu, bērni ģida pavadībā uzzināja par tās iemītniekiem. Dodoties ekskursijā uz Dzīvnieku patversmi, bērni ar vadītājiem paņēma līdzi nelielu cienastu tās iemītniekiem. Savas vizītes laikā patversmē bērniem bija iespēja apskatīties kā dzīvo dzīvnieki, kas dažādu iemeslu dēļ palika bez saimniekiem, kā arī uzcienāt dzīvniekus ar līdzi atvestajiem cienastiem. Ekskursijas laikā uz Daugavpils Cietoksni bērniem bija iespēja iepazīties ar Daugavpils pilsētas vēsturi, kā arī jauki un interesanti pavadīt brīvo laiku, spēlējot spēles.

DSC06723Pēdējā Bērnu skolas dienā bērni parkā baudīja sauli un vasarai tīkamas atrakcijas, spēles, rotaļas u.c. Atgriežoties biedrības telpās bērniem tika rīkots atvadu pasākums, kura laikā bērni saņēma diplomus par piedalīšanos skolā un nelielas dāvaniņas piemiņai.