Projekta „Handmade. New vision” iepriekšējās plānošanas vizīte Daugavpilī

 

hadmade_logo2015. gadā, no 13. līdz 16. novembrim, Daugavpilī norisinājās projekta „Handmade. New vision” iepriekšējās plānošanas vizīte, kurā piedalījās 9 cilvēki – dažādu Eiropas organizāciju pārstāvji: „O.A.Z.A.: Sustainable Alternative to Community” (Horvātija), „Asociatia de Turism si Ecologie Caltun” (Rumānija), „Fundacja Inicjatyw Twórczych” (Polija) un „Asociación Mundus- Un mundo a tus pies” (Spānija). Latviju šīs vizītes laikā pārstāvēja biedrība „Daugavpils jauniešu savienība”. Vizītes dalībnieki tikās Daugavpilī, lai apspriestu gaidāmo jauniešu apmaiņas projektu, kurš norisināsies šajā pilsētā jau pavisam drīz, no 9. līdz 19.decembrim.

DSC04390Iepriekšējās plānošanas vizītes pirmajā dienā tās dalībniekiem bija iespēja pastāstīt klātesošiem par pārstāvētās organizācijas darbību, ko viņi labprāt arī izdarīja, prezentējot vienlaicīgi arī dažādus uzskatāmus materiālus – bukletus, skrejlapas un citus materiālus, ko viņi paņēma līdzi uz tikšanos. Vēlāk sekoja vizītes formāla daļa, kuras ietvaros jaunieši sīkāk iepazinās ar projekta saturu un tā programmu, aktīvi paužot savu viedokli par to, ko vajadzētu uzlabot, kā arī piedāvājot savas idejas. Par spīti ne ļoti draudzīgiem laika apstākļiem, dienas vakarpusē jaunieši no Horvātijas, Spānijas, Polijas un Rumānijas izrādīja vēlmi apmeklēt Daugavpils Cietoksni, kur viņi ar prieku devās kopā ar uzņēmējorganizācijas pārstāvjiem.

DSC04401

DSC04399Vizītes otras dienas gaitā dalībnieki apsprieda projekta finanšu jautājumus, loģistiku, rezultātu izplatīšanas pasākumus, kā arī iepazinās ar Eiropas programmas „Erasmus+” logotipa izmantošanas noteikumiem, kas ir projekta galvenais finansētājs. Tikšanās beigās visu iesaistīto pušu pārstāvji sastādīja iekšējās sadarbības līgumu, kurā tika uzskaitīti visu dalīborganizāciju pienākumi. Vizītes noslēgumā tika organizēta sastādītā līguma parakstīšana un jau nākošajā dienā visi dalībnieki devās mājās. Uz drīzu tikšanos projekta aktivitāšu īstenošanā!

Rakstu sagatavoja Jūlija Masļakova