Daugavpilī notika projekta „Viva lingua – Language festival” iepriekšējas plānošanas vizīte (IPV)

erf_png_ne_udaljatjEU_NE_UDALJATJ

Erasmus+ programmas ietvaros no 27.06.2016. līdz 30.06.2016. Daugavpilī tika organizēta projekta „Viva lingua – Language festival” IPV.

Projekts tiks vērsts uz dažādu Eiropas valodu apgūšanu. Projekta laikā dalībnieki iemācīsies vārdus un frāzes piecās Eiropas valodās, uzzinās vairāk par dažādiem valodas stiliem, ka arī uzzinās vairāk par citām kultūrām un tradīcijām.

IPV laikā Latviju pārstāvēja „ERFOLG” biedrība, kuras delegāti tikās ar Turcijas biedrības „FuturEurope Youth” pārstāvjiem, ar mērķi apspriest topošo jaunatnes apmaiņas projektu „Viva lingua – Language festival”, kurš notiks Daugavpilī no 22.08.2016. līdz 30.08.2016. Savukārt ar citiem projekta dalībniekiem: «GLOBE» (Itālija); «Astika» (Bulgārija); и «Asociatia Tinerilor Activi Civic» (Rumānija) tika organizēta Skype konference, kuras laikā topošā projekta dalībnieki apsprieda pasākumu programmu, radošās darbnīcas un meistarklases, aktīvi izsakot savu viedokli par to, ko vajadzētu uzlabot, piedāvājot savas idejas un daloties pieredzē ko bija guvuši iepriekš piedaloties vairākos jauniešu apmaiņas projektos. Tās pašas dienas vakarā tika organizēta ekskursija Daugavpils cietoksnī, jo viesi no Turcijas izteica vēlēšanos iepazīties ar Daugavpils pilsētas vēsturisko mantojumu.

Otra diena tika veltīta diskusijām. Dalībnieki iepazinās ar galvenā projekta sponsora – Eiropas programmas „Erasmus+” noteikumiem un tās logo izmantošanu, apsprieda projekta finansējuma jautājumus, loģistiku, ka arī projekta rezultātu izplatīšanas pasākumus. Par tikšanās noslēdzošo daļu kļuva sadarbības līguma sastādīšana, kur tika minēti visu biedrību pienākumi.

Ar nepacietību gaidām jaunu tikšanos! Ka arī atgādinām, ka vēl notiek Latvijas komandas dalībnieku atlase – ja tevi ieinteresēja valodām veltīts projekts un tavs vecums ir no 18 līdz 30 gadiem, aizpildi elektronisko dalībnieka anketu: http://goo.gl/forms/voS6kqfyAS. Ja rodas jautājumi – raksti uz: erfolg_projekti@outlook.com

20160628_153447 20160629_181158

Rakstu sagatavoja: Elvīra Nikolajeva