Erfolg biedrībā veiksmīgi novadīts spāņu kultūras vakars

Erfolg biedrībā veiksmīgi novadīts spāņu kultūras vakars.

17.05.2018 Erfolg biedrībā veiksmīgi novadīts spāņu kultūras vakars. To vadīja brīvprātīga no Spānijas Ana Ramirez Fernandez.

Vakars notika draudzīgā un gandrīz mājīgā atmosfērā. Dalībnieki ieguva daudz jaunas informācijas par Spānijas vēsturi un kultūru. Visiem klātesošiem bija iespēja pagaršot ēdienus spāņu gaumē: gaspačo, hamons, paelja. Tāpat bija iespēja uzzināt speciālu paelju receptu no brīvprātīgas Anas. Protams, neviens spāņu kultūras vakars nenotiek bez tradicionālām ritmiskām dejam. Tie notika arī šajā vakarā – visi ieinteresenti varēja iemacīties flamenko un seviļjanas pamatkustības. Beidzas vakars ar spāņu valodas pamatiem. Vakaru finansēja programma ERASMUS+, projekta “Childrens are future of Europe” ietvaros.

Iepazīšanas ar spāņu kultūru nebeidzas – jau 7. jūnijā plkst. 17.00 Erfolg biedrībā notiks pirma spāņu – angļu diskusiju kluba satikšanas. Nākotnē tādas tikšanas notiks katru nedēļu. Lasiet jaunākas ziņas mūsu mājaslapā www.erfolg.lv un arī mūsu biedrības grupā Facebook: @erfolg.biedriba