Biedrībā „Erfolg” veiksmīgi norisinājās datoru kursi senioriem

 

No aprīļa līdz jūnijam biedrībā „Erfolg” norisinājās datoru kursi senioriem, kuru laikā dalībniekiem tika sniegtas datoru pamatzināšanas.

0003

 Nodarbībās „studenti” iemācījās izmantot Microsoft Windows interfeisu, strādāt ar failiem, mapēm, rediģēt teksta dokumentus, izmantot tādas lietotnes kā „Piezīmju grāmatiņa” un Microsoft Word.  Netika aizmirsts arī tik svarīgs moments kā darbs Internetā. Kursu dalībnieki iemācījās strādāt ar vairākiem pārlūkprogrammām, kā arī meklēt informāciju meklētājos, veikt pirkumus Internetā, izmantot dažādus Interneta pakalpojumus vai izklaides servisus. Kā arī seniori tika iepazīstināti ar tādiem populāriem sociālajiem tīkliem kā Facebook, Vkontakte, tika skarta arī elektroniskā pasta tēma un citas lietotnes komunikācijai.

DSC02887

Ar katru kursu dalībnieku tika veikts individuālais darbs, tika atrasta individuālā pieeja. Dalībnieki paši piedāvāja viņiem interesējošās tēmas, aktīvi uzdeva jautājumus un sauca problēmas, kuras tika izskatītas un atrisinātas nodarbību laikā. Rezultātā 30 cilvēki veiksmīgi pabeidza apmācības, izejot intensīvu, 50 stundu mācību kursu.

DSC02878 - Copy

Pēc biedrības „Erfolg” priekšsēdētājas Olgas Jesses vārdiem, tas jau ir otrais šāds veiksmīgs projekts, kurā pensijas un pirms pensijas vecuma ļaudis var saņemt datoru pamatzināšanas biedrībā „Erfolg”. „2016. gadā mēs izstrādājām īpašu programmu un tas ir lieliski, ka pateicoties mūsu centieniem vēl vairāk vecākā gājuma cilvēkiem bija iespēja pilnveidoties un tagad viņi būs ar datoru uz „tu” ”, saka Olga Jesse.

 „Zināšanas iegūtas kursu laikā tiks izmantotas tālākās dzīves situācijās”, ir pārliecināta kursu dalībniece Nadežda Lagere. „Iegūtam zināšanām un prasmēm ir reāls praktisks pielietojums” pievienojas Elvīra Lebedze, bet Jevgēnija Vasiļjeva apliecina, ka iegūtās zināšanas un iemaņas pielietos saziņai ar saviem radiniekiem un draugiem.

2017-06-19 17.24.12

Dalībnieki īpaši atzīmēja pasniedzēja Andra Putāna un viņa asistenta Konstantīna Borovska pacietību un ir pateicīgi par tik mūsdienās noderīgiem kursiem senioriem un ar lielāko prieku piedalītos šāda tipa kursos vēlreiz.
DSC04664

Biedrība „ERFOLG”

Adrese: Mihoelsa iela 7-1A, Daugavpils

Tālrunis: 20371892; 65420019