Biedrības „ERFOLG telpās jautri pavadīja laiku daugavpilieši un ārzemnieki

dagood_logos_curves_11v_small1_min

Biedrības „ERFOLG telpās jautri pavadīja laiku daugavpilieši un ārzemnieki

  

Biedrība „ERFOLG” bieži rīko dažāda veida izpriecinošus pasākumus, bet tas, kas notika šeit naktī no 30.novembra uz 1.decembri, ir samērā rets notikums. Proti – biedrībā notika diskotēka, kurā piedalījās patstāvīgi biedrības apmeklētāji, un draugi no radio Dagood, dejošanas studijas Zoomba un ārzemju ciemiņi no projekta „Say No to Youth Unemployment”.

Diskotēka sākās vakarā, kad visi potenciālie apmeklētāji jau tika galā ar saviem darbiem un bija gatavi izpriecāties un atpūsties pēc ilgas darba nedēļas. Rudens beigas un ziemas sezonas sākums jāsvin ar lielu vērienu, līdz ar to gatavošanās svētkiem sākās jau iepriekš. Telpā tika atnesti profesionālais dīdžeja aprīkojums, tika izrotāta zāle, iepirktas uzkodas un punša pagatavošanas sastāvdaļas – rietumu kultūras tradicionālais dzēriens līdzvērtīgos pasākumos; pietam, diskotēkā piedalījās pats Svētais Nikolaus – tas bija pirmais jaungada brīnumdara iznākums šajā sezonā. Tieši viņš apbalvoja ar saldumiem tos, kuri atnāca ar maskām sagaidīt ziemu, kas arī bija norādīts afišā.

Turklāt arī pārējie apmeklētāji netika apdalīti – organizatori diskotēkas dalībniekiem sagatavoja daudz dažādus pasākumus. Pieredzējušie dīdžeji no studijas Dagood īstenoja programmu, neļaujot skumt apmeklētājiem un prasmīgi mainīja dažāda veida stila un virziena kompozīcijas.

Pasākuma dalībnieka acis ļoti priecēja studijas „Zoomba” dejotāju uzstāšanās. Meitenes demonstrēja savu deju diskotēkas apmeklētājiem uz dažādām aizdedzinošām kā daudziem zināmām, tā arī ne īpaši populārām, bet tikai ļoti interesantām melodijām.

Kopumā diskotēkas apmeklētāji bija apmierināti ar to rezultātu, kas tika sasniegts pasākuma rezultātā. Un tas ļoti priecē, jo līdzīgi pasākumi biedrībā „ERFOLG” nenotiek katru dienu, līdz ar to pārliecība par to, ka viss notiks kā nākas, nebija. Bet mēs to paveicām. Un labākais kvalitātes radītājs var kalpot tas, ka apmeklētāji, kuri atnāca uz diskotēku, jautri pavadīt laiku, sāka iet projām tikai pēc pusnakts iestāšanās, jo nesteidzās iet uz mājām tā kā vēlējās ilgāk palikt rīkotajā pasākumā.

Iespējams, biedrībai jāpadomā par šāda pasākuma rīkošanas biežumu, jo kamēr mūsu pilsētā ir jaunieši – vienmēr būs pieprasījums pēc izpriecām un kvalitatīvas atpūtas, un „ERFOLG” var to sniegt!

     Biedrība „ERFOLG”

Adrese: Cietokšņa iela 44, Daugavpils

Tel.: 20371892, 65420019

erfolg@inbox.lv

www.erfolg.lv

Bookmark and Share